Przedszkole w Tworkowie

O nas

Przedszkole w Tworkowie jest placówką ogólnodostępną. Organem prowadzącym jest Gmina Krzyżanowice. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Rybniku. Przedszkole posiada cztery oddziały. Dzieci mogą korzystać z trzech posiłków: śniadania, obiadu i podwieczorku. Przedszkole jest czynne od godziny 7:00 do 16:00.

Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom i rodzicom. Zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i wspiera jego rozwój. Pod fachową opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej dzieci, poprzez zabawę w naturalny sposób rozwijają się intelektualnie, emocjonalnie i społecznie, poznają samych siebie i świat wzrastają w atmosferze tolerancji i radości. Jednym z największych atutów naszego przedszkola są bardzo dobre warunki lokalowe i piękne bezpieczne place zabaw wśród zieleni, co sprawia, że miejsce to jest niezwykle urokliwe .

Zapraszamy do Naszego Przedszkola…

Dzień Kina

5 marca odbył się w naszym Przedszkolu „Dzień Kina”. Tuż po śniadaniu, każde dziecko otrzymało
7 marca 2024