Przedszkole w Tworkowie

O nas

Przedszkole w Tworkowie jest placówką ogólnodostępną. Organem prowadzącym jest Gmina Krzyżanowice. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Rybniku. Przedszkole posiada cztery oddziały. Dzieci mogą korzystać z trzech posiłków: śniadania, obiadu i podwieczorku. Przedszkole jest czynne od godziny 7:00 do 16:00.

Nasze przedszkole jest przyjazne dzieciom i rodzicom. Zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i wspiera jego rozwój. Pod fachową opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej dzieci, poprzez zabawę w naturalny sposób rozwijają się intelektualnie, emocjonalnie i społecznie, poznają samych siebie i świat wzrastają w atmosferze tolerancji i radości. Jednym z największych atutów naszego przedszkola są bardzo dobre warunki lokalowe i piękne bezpieczne place zabaw wśród zieleni, co sprawia, że miejsce to jest niezwykle urokliwe .

Zapraszamy do Naszego Przedszkola…

Wielkanocny czas

Wielkanocny czas to czas wielkich przygotowań, malowania pisanek, strojenia wielkanocnych koszyczków,

Siejemy rzeżuchę

Zbliżają się święta, dlatego też na świąteczny stół siejemy rzużuchę.

Siejemy warzywa

W ostatnich tygodniach marca nasze przedszkolaki zmieniły się w ogrodników.  Dowiedziały się co

Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca odbył się w naszym przedszkolu i żłobku  Dzień Kolorowej Skarpetki. Wszyscy tego dnia